6BD House in Castro Valley
4519 Edwards Ln, Castro Valley, CA
$1,898,000
$753/sqft
🛏6Bedrooms
🚿5Bathrooms
📐2,522Sq. Ft.
🏠HouseType
Property TypeHouse
ParkingNone
HOA FeeNone
CityCastro Valley, CA
4519 Edwards Ln, Castro Valley, CA
$1,898,000
$753/sqft
Get new listings in your area
Fresh Bay Area homes, before they're gone