2BD Condo in Hayward
21109 Gary Dr Apt 220, Castro Valley, CA
$470,000
$451/sqft
🛏2Bedrooms
🚿2Bathrooms
📐1,041Sq. Ft.
🏠CondoType
Property TypeCondo
ParkingNone
HOA FeeNone
CityCastro Valley, CA
21109 Gary Dr Apt 220, Castro Valley, CA
$470,000
$451/sqft
Get new listings in your area
Fresh Bay Area homes, before they're gone