3BD House in Castro Valley
18595 Laredo Rd, Castro Valley, CA
$899,950
$750/sqft
🛏3Bedrooms
🚿2Bathrooms
📐1,200Sq. Ft.
🏠HouseType
Property TypeHouse
ParkingNone
HOA FeeNone
CityCastro Valley, CA
18595 Laredo Rd, Castro Valley, CA
$899,950
$750/sqft
Get new listings in your area
Fresh Bay Area homes, before they're gone