3BD House in Palo Alto
2518 South Ct, Palo Alto, CA
$3,698,000
$2,547/sqft
🛏3Bedrooms
🚿2Bathrooms
📐1,452Sq. Ft.
🏠HouseType
Property TypeHouse
ParkingNone
HOA FeeNone
CityPalo Alto, CA
2518 South Ct, Palo Alto, CA
$3,698,000
$2,547/sqft
Get new listings in your area
Fresh Bay Area homes, before they're gone