4BD House in Palo Alto
1121 Harriet St, Palo Alto, CA
$4,788,000
$2,010/sqft
🛏4Bedrooms
🚿3Bathrooms
📐2,382Sq. Ft.
🏠HouseType
Property TypeHouse
ParkingNone
HOA FeeNone
CityPalo Alto, CA
1121 Harriet St, Palo Alto, CA
$4,788,000
$2,010/sqft
Get new listings in your area
Fresh Bay Area homes, before they're gone