3BD House in Redwood City
1091 15th Ave, Redwood City, CA
$998,000
$947/sqft
🛏3Bedrooms
🚿2Bathrooms
📐1,054Sq. Ft.
🏠HouseType
Property TypeHouse
ParkingNone
HOA FeeNone
CityRedwood City, CA
1091 15th Ave, Redwood City, CA
$998,000
$947/sqft
Get new listings in your area
Fresh Bay Area homes, before they're gone