3BD House in Redwood City
27 Yarnall Pl, Redwood City, CA
$1,288,000
$1,150/sqft
🛏3Bedrooms
🚿1Bathrooms
📐1,120Sq. Ft.
🏠HouseType
Property TypeHouse
ParkingNone
HOA FeeNone
CityRedwood City, CA
27 Yarnall Pl, Redwood City, CA
$1,288,000
$1,150/sqft
Get new listings in your area
Fresh Bay Area homes, before they're gone