3BD House in Point Richmond
531 Cliffside Ct, Richmond, CA
$2,295,000
$857/sqft
🛏3Bedrooms
🚿3Bathrooms
📐2,679Sq. Ft.
🏠HouseType
Property TypeHouse
ParkingNone
HOA FeeNone
CityRichmond, CA
531 Cliffside Ct, Richmond, CA
$2,295,000
$857/sqft
Get new listings in your area
Fresh Bay Area homes, before they're gone