3BD Condo in San Francisco
276 Page St, San Francisco, CA
$1,995,000
$1,197/sqft
🛏3Bedrooms
🚿2Bathrooms
📐1,667Sq. Ft.
🏠CondoType
Property TypeCondo
ParkingNone
HOA FeeNone
CitySan Francisco, CA
276 Page St, San Francisco, CA
$1,995,000
$1,197/sqft
Get new listings in your area
Fresh Bay Area homes, before they're gone