2BD Townhouse in Sunnyvale
236 E Red Oak Dr Unit B, Sunnyvale, CA
$820,000
$842/sqft
🛏2Bedrooms
🚿2Bathrooms
📐974Sq. Ft.
🏠TownhouseType
Property TypeTownhouse
ParkingNone
HOA FeeNone
CitySunnyvale, CA
236 E Red Oak Dr Unit B, Sunnyvale, CA
$820,000
$842/sqft
Get new listings in your area
Fresh Bay Area homes, before they're gone