2BD House in Mountain View
433 Sylvan Ave Spc 91, Mountain View, CA
$299,000
$245/sqft
🛏2Bedrooms
🚿2Bathrooms
📐1,221Sq. Ft.
🏠HouseType
Property TypeHouse
ParkingNone
HOA FeeNone
CityMountain View, CA
433 Sylvan Ave Spc 91, Mountain View, CA
$299,000
$245/sqft
Get new listings in your area
Fresh Bay Area homes, before they're gone