3BD Condo in Chicago
363 E Wacker Dr Unit 2802, Chicago, IL
$1,890,000
$877/sqft
🛏3Bedrooms
🚿2Bathrooms
📐2,155Sq. Ft.
🏠CondoType
Property TypeCondo
ParkingNone
HOA FeeNone
CityChicago, IL
363 E Wacker Dr Unit 2802, Chicago, IL
$1,890,000
$877/sqft
Get new listings in your area
Fresh Bay Area homes, before they're gone