4BD House in Fremont
40242 Crockett St, Fremont, CA
$1,425,000
$1,079/sqft
🛏4Bedrooms
🚿2Bathrooms
📐1,321Sq. Ft.
🏠HouseType
Property TypeHouse
ParkingNone
HOA FeeNone
CityFremont, CA
40242 Crockett St, Fremont, CA
$1,425,000
$1,079/sqft
Get new listings in your area
Fresh Bay Area homes, before they're gone