1BD Condo in Walnut Creek
1655 N California Blvd Apt 312, Walnut Creek, CA
$705,000
$669/sqft
🛏1Bedrooms
🚿2Bathrooms
📐1,054Sq. Ft.
🏠CondoType
Property TypeCondo
ParkingNone
HOA FeeNone
CityWalnut Creek, CA
1655 N California Blvd Apt 312, Walnut Creek, CA
$705,000
$669/sqft
Get new listings in your area
Fresh Bay Area homes, before they're gone