4BD Condo in Hayward
2174 Morrow St, Hayward, CA
$849,888
$403/sqft
🛏4Bedrooms
🚿4Bathrooms
📐2,110Sq. Ft.
🏠CondoType
Property TypeCondo
ParkingNone
HOA FeeNone
CityHayward, CA
2174 Morrow St, Hayward, CA
$849,888
$403/sqft
Get new listings in your area
Fresh Bay Area homes, before they're gone