3BD Condo in Fremont
3768 Capitol Ave Unit 309B, Fremont, CA
$1,125,000
$557/sqft
🛏3Bedrooms
🚿4Bathrooms
📐2,020Sq. Ft.
🏠CondoType
Property TypeCondo
ParkingNone
HOA FeeNone
CityFremont, CA
3768 Capitol Ave Unit 309B, Fremont, CA
$1,125,000
$557/sqft
Get new listings in your area
Fresh Bay Area homes, before they're gone