2BD Townhouse in Union City
32060 Paloma Ct, Union City, CA
$678,000
$602/sqft
🛏2Bedrooms
🚿3Bathrooms
📐1,126Sq. Ft.
🏠TownhouseType
Property TypeTownhouse
ParkingNone
HOA FeeNone
CityUnion City, CA
32060 Paloma Ct, Union City, CA
$678,000
$602/sqft
Get new listings in your area
Fresh Bay Area homes, before they're gone