3BD House in Concord
2261 Gehringer Dr, Concord, CA
$750,000
$646/sqft
🛏3Bedrooms
🚿2Bathrooms
📐1,161Sq. Ft.
🏠HouseType
Property TypeHouse
ParkingNone
HOA FeeNone
CityConcord, CA
2261 Gehringer Dr, Concord, CA
$750,000
$646/sqft
Get new listings in your area
Fresh Bay Area homes, before they're gone