5BD House in Fremont
40489 Davis St, Fremont, CA
$2,099,000
$998/sqft
🛏5Bedrooms
🚿3Bathrooms
📐2,104Sq. Ft.
🏠HouseType
Property TypeHouse
ParkingNone
HOA FeeNone
CityFremont, CA
40489 Davis St, Fremont, CA
$2,099,000
$998/sqft
Get new listings in your area
Fresh Bay Area homes, before they're gone